Často kladené otázky

 Do chladného počasí doporučujeme modely z kategorie Zimní obuv. Do deště a sněhu doporučujeme impregnaci.
 Do deště a sněhu doporučujeme impregnaci. Boty nemají gore-tex membránu.
Standardní doba dodání je 2-3 pracovných dnů v rámci ČR. Pokud Vám zásilka nebude doručena do 5 dnů od objednávky, kontaktujte nás e-mailem na doublered@doublered.eu
 V části Sledovat mé objednávky si na základě čísla Vaší zásilky zjistíte na stránce www.gls-group.eu, kde se balík nachází. V případě, že nebudete v čase rozvozu zastižení, kontaktujte kurýrní službu a dohodněte se přímo s kurýrem na předání zásilky.
V ČR je zatím možný jenom nákup přes internet. Nejbližší prodejna je na Slovensku: Bory Mall Bratislava.
Samozřejmě, velikost můžete vyměnit, v případě že máme požadovanou velikost skladem. Zboží zakoupené v internetovém obchodě www.doublered.cz můžete do 14 pracovních dnů od převzetí zboží vyměnit za jinou velikost, v případě že bude nenošené a nepoškozené v původním obalu. Náhradní zboží Vám doručí kurýr, kterému předáte zboží nevyhovující velikosti. Při výměně za jinou velikost je třeba vytvořit si novou objednávku, výměnu třeba uvést v poznámce objednávky - "výměna zboží za jiný" (číslo objednávky, ze které zboží vyměňujete, název a velikost zboží co vrátíte). Zabalte nevyhovující zboží spolu s kopií daňového dokladu (faktura), který jsme Vám poslali se zbožím nebo emailem. Přepravní náklady jsou 135 Kč. 
Ano, výměna je možná na prodejně, v případě že mají požadovanou velikost. Nejprve si to ale prosím ověřte, buď zprávou na facebooku nebo na doublered@doublered.eu
 Vyplňte reklamační formulář, přibalte ho k zboží, které vracíte, i spolu s kopií faktury a pošlete na adresu DOUBLE RED, Štúrova 20, 977 01 Brezno, Slovensko. Pro rychlé a správné vyřízení reklamace můžete využít náš reklamační formulář. Vyjádření k reklamaci dostanete nejpozději do 30 dnů.
Zboží můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů. Při vrácení musí být zboží nepoškozené a v původním balení. Do balíku přibalte odstoupení od smlouvy a kopii daňového dokladu (faktura), který jsme Vám poslali se zbožím nebo emailem. Pro rychlé a správné vybavení odstoupení od smlouvy můžete využít náš formulář pro odstoupení od smlouvy. Zboží je nutné zaslat na adresu DOUBLE RED, Štúrova 20, 977 01 Brezno, Slovensko. Peníze Vám budou vráceny do 14 dnů od přijetí balíku naším zaměstnancem. 
 V první řadě si zkontrolujte v schránce část SPAM nebo zda ji nemáte přeplněnou. Je také možné, že odeslání potvrzovacího emailu selhalo. V části Sledovat mé objednávky si zjistíte, zda Vaše objednávka byla přijata a evidujeme ji v systému. Rovněž si v této části můžete zkontrolovat detaily Vaší objednávky.