Reklamace

Reklamační formulář ke stažení

Záruční doba na všechno zboží objednané v internetovém obchodě www.doublered.cz je 24 měsíců. Záruční doba začína plynout dnem převzetí zboží zákazníkem. Nekompletnost zásilky nebo poškození zboží je nutné ihned po převzetí a zkontrolovaní zaznačit do přepravního listu kurýrské společnosti, kterou Vám bylo zboží dodáno.

Pozdní reklamace nekompletní zásilky anebo mechanického poškození výrobku nemusí být uznané. Reklamované zboží zašlete na adresu DOUBLE RED, Štúrova 20, 977 01 Brezno, Slovensko. Zboží je potřebné zaslat jako balík doporučenou zásilkou. Zboží neposílejte dobírkou. Do balíku přiložte reklamační formulář, kopii daňového dokladu (faktura), kterou jsme Vám poslali se zbožím.

Po obdržení reklamovaného zboží Vás budeme bezodkladně kontaktovat e-mailem anebo telefonicky a dohodneme se s Vámi na rychlém vyřešení problému. Reklamace bude vybavená v co najkratším termínu, nejpozdějí do 30 dní od přijetí reklamovaného zboží. O výsledku reklamace budete informovaný bezprostředně po ukončení reklamační prohlídky e-mailem a spolu se zbožím Vám bude doručený reklamační protokol. Prosíme, berte na vědomí, že všechny produktové fotografie na internetové stránce www.doublered.cz se můžou v detailech lišit od skutečně dodaného zboží.