Výměna a vrácení zboží

Vrácení zboží

Všechno zboží zakoupené v internetovém obchodě www.doublered.cz můžete bez udání důvodu vrátit do 14 pracovních dnů od převzetí zboží. Při bezdůvodném odstoupení od smlouvy Vám budou účtovány přepravní náklady. Odstoupit od smlouvy je nutné prokazatelným způsobem (písemně, e-mailem). Toto právo Vám vyplývá z § 12 Zákona o ochraně spotřebitele při zásilkovém prodeji (zákon č. 108/2000 CFU). Pozdější odstoupení od smlouvy již nelze. Zboží je nutné zaslat na adresu Gatriasala s.r.o, Vícov 139, 798 03 Vícov. Zboží je třeba zaslat jako balík doporučenou zásilkou. Zboží neposílejte dobírkou. Do balíku přiložte formulář pro odstoupení od smlouvy a kopii daňového dokladu (faktura), který jsme Vám poslali se zbožím. Pokud máte zájem můžete vyplnit a zaslat náš vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy nebo jakékoliv jiné jednoznačné prohlášení o odstoupení od smlouvy.

Od smlouvy nelze odstoupit v následujících případech:

  • zboží je mechanicky poškozeno
  • pokud zboží není v původním originálním neporušeném obalu (zboží bylo rozbaleno)
  • zboží není kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd., pokud byl k němu dodán)

V případě neoprávněného vrácení zboží bude toto zboží vráceno zákazníkovi na jeho náklady.

Výměna zboží

Zboží zakoupené v internetovém obchodě www.doublered.cz můžete do 14 dnů od převzetí zboží vyměnit za jinou velikost, v případě že bude nenošené a nepoškozené v původním obalu.

Náhradní zboží Vám doručí kurýr, kterému předáte zboží nevyhovující velikosti. Při výměně za jinou velikost je třeba vytvořit si novou objednávku, výměnu třeba uvést v poznámce objednávky - "výměna zboží za jiný" (číslo objednávky, ze které zboží vyměňujete, název a velikost zboží co vrátíte).

Zabalte nevyhovující zboží spolu s kopií daňového dokladu (faktura), který jsme Vám poslali se zbožím nebo emailem. Můžete do balíku přiložit i žádost o výměnu zboží, v níž vyplníte o jaký model a velikost máte zájem. Přepravní náklady jsou 135 Kč.

Výměna není možná v případech:

  • zboží je mechanicky poškozeno
  • jestliže zboží nese známky používání a opotřebení
  • zboží není kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd., jestliže byl k němu dodán)
V případě neoprávněné výměny zboží bude toto zboží vráceno zákazníkovi na jeho náklady.