Výměna a vrácení zboží

Vrácení zboží

Všechno zboží zakoupené v internetovém obchodě www.doublered.cz můžete bez udání důvodu vrátit do 14 pracovních dnů od převzetí zboží. Při bezdůvodném odstoupení od smlouvy Vám budou účtovány přepravní náklady. Odstoupit od smlouvy je nutné prokazatelným způsobem (písemně, e-mailem). Toto právo Vám vyplývá z § 12 Zákona o ochraně spotřebitele při zásilkovém prodeji (zákon č. 108/2000 CFU). Pozdější odstoupení od smlouvy již nelze. Zboží je nutné zaslat na adresu Gatriasala s.r.o, Vícov 139, 798 03 Vícov. Zboží je třeba zaslat jako balík doporučenou zásilkou. Zboží neposílejte dobírkou. Do balíku přiložte formulář pro odstoupení od smlouvy a kopii daňového dokladu (faktura), který jsme Vám poslali se zbožím.

Příslušnou částku za vrácené zboží Vám můžeme kompenzovat poskytnutím poukázky na částku v hodnotě vráceného zboží, kterou můžete použít při dalším nákupu u nás, nebo provedením částky na váš účet.

Od smlouvy nelze odstoupit v následujících případech:

  • zboží je mechanicky poškozeno
  • pokud zboží není v původním originálním neporušeném obalu (zboží bylo rozbaleno)
  • zboží není kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd., pokud byl k němu dodán)

V případě neoprávněného vrácení zboží bude toto zboží vráceno zákazníkovi na jeho náklady.


Výměna zboží

Zboží zakoupené v internetovém obchodě www.doublered.cz můžete do 14 pracovních dnů od převzetí zboží vyměnit za jinou velikost, v případě že bude nenošené a nepoškozené v původním obalu. Přepravní náklady Vám budou účtovány ve výši 135 Kč. Kontaktujte nás s informací o jaký model a velikost máte zájem. Zabalte nevyhovující zboží spolu s kopií daňového dokladu (faktura), který jsme Vám poslali se zbožím. My zajistíme, aby kurýr vyzvedl nevyhovující zboží a aby vám předal požadované zboží.
Výměna není možná v případech:

  • zboží je mechanicky poškozeno
  • pokud zboží nese známky používání a opotřebení
  • zboží není kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd., pokud byl k němu dodán)

V případě neoprávněné výměny zboží bude toto zboží vráceno zákazníkovi na jeho náklady.