Výměna a vrácení zboží

Výměna zboží

Zboží zakoupené v internetovém obchodě www.doublered.cz, v případě že budou nenošené a nepoškozené v původním obalu.

Náhradní zboží Vám doručí kurýr, kterému předáte zboží nevyhovující velikosti. Při výměně za jinou velikost je třeba vytvořit si novou objednávku, výměnu třeba uvést v poznámce objednávky - "výměna zboží za jiný" (číslo objednávky, ze které zboží vyměňujete, název a velikost zboží co vrátíte) vybrat způsob přepravy "Výměna" POZOR !! je nutné zadat do slevový kód EXCHANGE v opačném případě bude kurýr požadovat celou částku z objednávky zboží!

Zabalte nevyhovující zboží spolu s kopií daňového dokladu (faktura), který jsme Vám poslali se zbožím nebo emailem. Můžete do balíku přiložit i žádost o výměnu zboží, v níž vyplníte o jaký model a velikost máte zájem. Přepravní náklady jsou 186Kč.

Výměna není možná v případech:

  • zboží je mechanicky poškozeno
  • pokud zboží nese známky používání a opotřebení
  • zboží není kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd., pokud byl k němu dodán)

V případě neoprávněné výměny zboží bude toto zboží vráceno zákazníkovi na jeho náklady.


Vrácení zboží


Všechno zboží zakoupené v internetovém obchodě www.doublered.cz můžete bez udání důvodu vrátit do 30 pracovních dnů od převzetí zboží. Při bezdůvodném odstoupení od smlouvy Vám budou účtovány přepravní náklady. Odstoupit od smlouvy je nutné prokazatelným způsobem (písemně, e-mailem). Toto právo Vám vyplývá z § 12 Zákona o ochraně spotřebitele při zásilkovém prodeji (zákon č. 108/2000 CFU). Pozdější odstoupení od smlouvy již nelze. Zboží je nutné zaslat na adresu DOUBLE RED Vícov 139, 798 03 Vícov Česká Republika. Zboží je třeba zaslat jako balík doporučenou zásilkou. Zboží neposílejte dobírkou. Do balíku přiložte formulář pro odstoupení od smlouvy a kopii daňového dokladu (faktura), který jsme Vám poslali se zbožím.

Příslušnou částku za vrácené zboží Vám můžeme kompenzovat poskytnutím poukázky na částku v hodnotě vráceného zboží, kterou můžete použít při dalším nákupu u nás, nebo provedením částky na váš účet.

Od smlouvy nelze odstoupit v následujících případech:

  • zboží je mechanicky poškozeno
  • pokud zboží není v původním originálním neporušeném obalu (zboží bylo rozbaleno)
  • zboží není kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd., pokud byl k němu dodán)

V případě neoprávněného vrácení zboží bude toto zboží vráceno zákazníkovi na jeho náklady.